Loganu` Mov Din Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganu` Mov Din Timisoara

    Salut ma numesc Alex si vreau sa va prezint un Logan din Tm. Mentionez ca nu e loganu meu ci al unui prieten din copilarie, il cheama Ady si este mecanic la un service auto din Tm.
    Loganu e de 1.4 resoftat, este putin personalizat, are extensii la spoilare si o culoare mai deosebita. Capota ii pictata cu aerograful, iar la interior mai este de lucru .
    Cat de curand vrea sa-si achizitioneze un alt bodykit.Pozele nu sunt prea recente dar o sa pun altele cat mai repede.
    Astept pareri si sugestii la ce ar putea face la masina. Multumesc!
    Attached Files
    Last edited by Cristi_Xp; 21 February 2009, 12:11.

  • #2
    Este un logan in Lugoj exact la fel fara aerograf....si culoare verde ..in rest sunt identice...tot jenti etc..Oricum frumos.
    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

    Comment


    • #3
      Deocamdata nu are prea multe la interior, are ceasuri plasma, consola si inelele d la aerisiri vopsite ca si masina(am atasat o poza cu plasmele. Are in plan sa-si puna un volan sport si sa-ti tapiteze scaunele si fetele de usi.............. Astept pareri si sugestii.
      Attached Files

      Comment


      • #4
        Nu prea vad eu aerograful pe capota loganului,il ultima poza e alta masina,nu e logan clar...oricum masina arata bine si culoare e foarte ok.
        1 point 6 litre 8 vsigpic

        Comment


        • #5
          Daca te referi la loganu asta.....tot adi si colegii lui l-au facut. Nu stiu pe unde a ajuns k prin Tm il vad foarte rar.
          Attached Files

          Comment


          • #6
            desenul de pe ultima poza ii facut pe capota lui.......nu am poze recente decat astea de cand avea capota neagra.

            Comment


            • #7
              foarte frumoase masinile. imi plac pentru ca nu sunt facute "sorcove" felicitari si asteptam update la interior
              sigpic

              Comment


              • #8
                Interesante culori

                Comment


                • #9
                  Pe saptamana viitoare primeste un spoiler de fata ca si asta. Cum credeti ca arata mai bine,,,doar capota neagra,,,sau si pe spoiler??....(loganu din poze era albastru si ii al unui baiat Miker,nul cunosc dar sper sa nu se supere ca iam "furat" pozele si leam modificat)








                  nu mai folosi limbaj mirc
                  Attached Files
                  Last edited by Cristi_Xp; 21 February 2009, 12:15.

                  Comment


                  • #10
                    parerea mea este ca arata mai bine cu negru si pe spoiler dar e masina ta si o faci cum iti place tie;)
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      nui masina mea....ii a unui prieten......dar ms oricum (miemi place doar cu capota neagra,,,nu si spoileru)

                      Comment


                      • #12
                        Cunosc masina, il stiu si pe Ady lucreaza sau sta in Freidorf parca la firma aia intr-o Casa mai orange asa, are nume funny dar am un lapsus acuma .Am fost acolo la reparat cu un Megane asta vara.
                        E frumoasa am vazut-o de multe ori live, dar e bine lucrata la imbinari asta e de apreciat.
                        Bafta in continuare

                        Scz ca postez de 2 ori, imi cer scuze dar cred ca mi-am amintit cum se cheama service-ul cred ca AutoCoco daca nu ma insel
                        Last edited by 89.MIR; 21 February 2009, 02:45. Reason: Automerged Doublepost
                        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                        Comment


                        • #13
                          foarte frumoase masinile, scuze ca ma bag peste topic, am si eu o intrebare, as vrea sa pun autocolant exact la fel.. si vreau sa stiu daca depaseste 30% din suprafata, tinand cont ca mai raman 4 usi , 4 aripi , portbagajul si ambele bare in culoarea originala, credeti ca va fi nevoie sa omologhez si a 2-a culoare ? merci
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Pigoo, la el nu e autocolant. E vopsea, asta dupa luciu. La autocolant, nu iti zice nimeni nimic, e exact ca la taxi. Culoarea ramane aceeasi, dar pui un 'desen' peste.


                            @bikerboy09_20 zi-i pietenului tau, dupa mine, saisi faca din bara putin negru. Asta sa ii dea un anumit contrast, apoi pare un pic aiurea. Imi place cum a iesit masina, practic, la praguri, nici nu pare ca sunt false, zici ca sunt originalele masinii.

                            Sunt curios, cat l-a costat tot vopsitul asta?

                            Masina ce culoare a avut in original?

                            E foarte tare masina, iar daca ii mai pune si barile de la Pilot modelul DS si ii mai prelungeste si capota cum are miker, iti zic, ca ajunge exact ca al lui si efectul e maxim
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by bikerboy09_20 View Post
                              Pe saptamana viitoare primeste un spoiler d fatza ca si asta. Cum credeti k arata mai bine,,,doar capota neagra,,,sau si pe spoiler??....(loganu din poze era albastru si ii al unui baiat Miker,nul cunosc dar sper sa nu se supere k iam "furat" pozele si leam modificat)
                              Mie imi place numai capota vopsita, fara continuare pe spoiler.
                              Oricum arata bine in ambele cazuri.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google